SKUPINA MANE

Mane baner

Tak tohle sice není moje kapela, ale vlastně je to také moje kapela. Tato partička mých kamarádů funguje už pěknou řádku let a funguje dobře. Pokud budete shánět kapelu na ples, svatbu či jakoukoliv společenskou událost, určitě MANE bude pro vás dobrá volba. Oni jsou totiž na tyto akce rození specialisté. Záběr repertoáru mají skutečně velmi široký až skoro k nevíře a dokonce dokážou fungovat i v několika alternacích a to od dua až po pětičlenou kapelu. Aby jste si udělali obrázek podívejme se na její členy:

Honza a Renča

Manželata Honza a Renča Matoušovi jsou základní kámen této partičky. Když na to přijde dovedou zahrát i ve dvou. Honza je skvělý klávesák a Renča zase pohledná a šikovná zpěvačka. Radost na ně pohledět i poslyšet.

Luděk

Luděk Smetana

Výborný kluk a výborný kytarista. Asi nejlepší se kterým jsem hrál z voleje. Prostě muzikant s muzikanským srdíčkem i širokým úsměvem. Jak je vidět z přiloženého obrázku.Moje maličkostMoje maličkost

Vlastně benjamínek kapely :-) Služebně nejmladší.

Wiki

Tak to je Wiki. Tedy Veronika Vavroušková. Proto to dwojité wé. :-)

Wiki je především hlas, který vás dostane. Ve spojení s Renčou je to pro mužské posluchače velice neklidná záležitost. Od Bonnie Tyler prakticky k nerozeznání. Nekecám..
To samozřejmě ještě není vše. Kromě této sestavy můžete vidět také Klárku Smetanovou zpěv - kytara nebo Honzu Kostohryze - saxofon. Čili opravdu kreativní partička.

Zde je malá ochutnávka:

A zde je odkaz na web Skupiny MANE: http://www.skupinamane.cz

 
 

Hledání

 
 

Aktuality

11.04.2022

malá ochutnávka na youtube více zde

11.04.2022

Moje nové CD IMAGINARIUM je na světě více zde.

01.04.2022

Ano je to tak. Po bezmála dvaceti letech B-BAND končí. Více ve článku zde.

 
 
© 2011 Martin Rychtařík. Všechna práva vyhrazena.