Články a reportáže

Datum: 15.01.2013 | Autor: Martin | Přečt.: 74527x | Hodn.: 2,33 z 5 | Kom.: 806 | Rub.: Muzika
V článku je galerie ...

Trošku historie pro zvědavce

Tak jak to tedy bylo?

Na kytaru jsem začal hrát, když mi bylo 12 let. Tenkrát jsem neměl svojí a musel jsem jí tajně krást svému bráškovi. On byl ale velkorysý a dělal, že to nevidí. S tou kytarou jsem chodil každý den na zahradu a sedával na staré sedačce utržené z autobusu a hrál jsem. Byl tam nádherný výhled na celý Svádov, kde jsme bydleli a já si představoval, jak jednou budu hrát v kapele.    Cesta ke kapele vedla ale dlouhou oklikou.

    Na průmyslovce jsem s kamarádem Honzou Svobodou založili DUO HAM a napsali svoje první folkové písničky. Spolu jsme odehráli několik koncertů po  středních školách, internátech, vysokoškolském klubu Pedagogické Fakulty a taky okresní kolo  Porty v Ústí nad Labem v r. 1985. Byly to pionýrské doby se vším všudy, ale hrozně nás to bavilo a i lidem se to docela líbilo.

   Řízením osudu jsem jedno léto ve Starých Splavech potkal Tomáše Poláka, což poměrně významným způsobem následně ovlivnilo život několika lidem. Seznámení bylo o to kurióznější, že on měl sirky a já cigarety. Den na to jsme již s kytarou křižovali Máchovo jezero a to posléze dalo vziknout Hudebnímu společenství Martina Rychtaříka, které se pojmenovalo po mě, protože prý jsem byl nejznámější. Jednalo se o muzikantsko-ochotnický spolek, který se věnoval folkové muzice, legraci, amatérskému minidivadlu a boji proti bolševikovi. Zakládající byli tři písničkáři a konferenciér. Čili Standa Nikl, Michal Kučera, já a Tomáš Polák. Postupem doby se toto kvarteto rozšířilo ještě o Honzu Bělku, nynějšího basistu B-BANDU a mimochodem tvůrcem tohoto webu. S touto partou jsme vymysleli, napsali a secvičili několik klubových večerů, které se realizovaly v Ústeckém M-Klubu. Dnes je tam diskotéka, inu pokrok.

   K HSMR se úzce vázal tzv. CHVOST což byla větší parta příznivců, se kterými se podnikaly nejevištní akce. Je velká škoda, že se z tehdejších materiálů dochovalo tak málo. Dnes by pro mě měly velkou cenu. Možná si někteří vzpomenou na Polákovo ztvárnění Máchova Máje, či divadelní jednoaktovku Kdo nalodil místo mouky rum? z pera mého a Niklova. Z písniček zbyl Malý Londýn, který jsem po letech přearanžoval a nahrál na své CD V půli o mnoho let později.

   Po vojmě jsem chvíli fungoval jako písničkář a pak se ostěhoval do Písku. Tam jsem se spřátelil s partou muzikantů, kteří hráli country a později jsme založili skupinu CEJCH. S touto partou jsme odehráli řadu coutrybálů  a dokonce napsali i několik vlastních věcí. Písnička Tři z pěti psů v Písku takřka zlidověla. Cejch prošel po roce přerodem a nechybělo moc a mohla z nás být solidní bluegrassová kapelka, ale já se řízením osudu vrátil zpátky do Ústí nad Labem.

    Po návratu do "Malého Londýna"  jsem byl osloven již fungující skupinou PONY, abych zaskočil na baskytaru namísto Karla Odložila, který byl na operaci. Nakonec už jsem v PONY zůstal jako hráč na klávesy, na které jsem se naučil hrát právě v této kapele. Skupina hrála v obsazení Milan Manycz - el. kytara, Borek Filipec - el.kytara, Karel Odložil - baskytara, Petr Šístek - bicí a já na klávesy. Tak nám to fungovalo krásné dva roky. Potom se začaly dít věci.

    V roce 1995 jsem potkal Jardu Freddy Nováka a společně s ním Honzou Bělkou a Vlaďkou Skálovou jsme založili JUWEL FOLK. Seatava byla Jarda Novák - kytara, já - druhá kytara, Honza Bělka - baskytara a Vlaďka Skálová - zpěv. Tehdy jsme napůl s Járou napsali všechny písničky a začali objíždět festivaly a soutěže. Byli jsme docela úspěšní, protože se nám v roce 1996 podařilo postoupit do finále obou Port jak v Plzni, tak i v Ústí nad Labem. A tak jsme si v ústeckém Letním kině zahráli opravdu před velkým publikem. Také se nám ve spolupráci se zvukařem Láďou Veselým podařilo nahrát první demo a vznikla demo kazeta UBÝVÁ NÁM ČAS, kterou jsme množili a distribuovali sami. S odstupem času si myslím, že byla velká škoda, že tato sestava nevydržela, protože jsme měli opravu hezky našlápnuto. Po 15 letech jsme dokonce  dvakrát koncertovali v této staré sestavě.

    Po rozpadu této sestavy se JUWEL FOLK hodně změnil. Postupem času jsem zůstal z původních členů jen já. V kapele fungoval Honza Masojídek na kytaru, Jakub Masojídek na basu, moje tehdejší manželka Romana Rychtaříková jako zpěvačka, Jirka Holman jako bubeník a já co by kytarista a klávesista. V této sestavě jsme několikrát bojovali o Portu v Plzni a snažili se proniknout na Zahradu a ani jedno z toho se nám nikdy nepodařilo. Na zahradu jsme sice postoupili, ale ne na hlavní scénu a Portu jsme nikdy nedostali. Podařilo se nám ale objet velikánskou šňůru festivalů a klubů napříč celou republikou. V roce 2002 jsme v této sestavě u Jirky Maška ve studiu GOOD DAY RECORDS nahráli debutové album Všechno to... Štěstí se na nás usmálo v Rádiu Sever, kde byly písničky z tohoto CD vysílány denně a tak se některé, jako je třeba Psí Počasí nebo Trojský Kůň  mohly trošku dostat do povědomí posluchačů.  Kromě folku tato kapela fungovala zárověň jako zábavová kapela v identické sestavě a tak jsme odehráli velké množství zábav. Někdy se stávalo, že jsme rovnou z festivalu jeli na tancovačku. Kapela vydržela fungovat až do roku 2006. Pak jsem odešel a krátce na to se kapela definitivně rozpadla.

    Mezitím jsem s Jožkou Lomnickým založil zábavovou kapelku (původně duo) které jsme pojmenovali B-BAND. Do této sestavy přibyl nakonec i Honza Bělka na baskytaru a v této kapele hraji dodnes. Máme za sebou opravdu dlouhou šňůru zábav a akcí a musím říct, že je to opravdu velká pohoda hrát s klukama.

   Někdy od roku 2003 jsem začal s domácím nahráváním. Časem to došlo tak daleko, že jsem začal psát i pro jiné interprety. Ale je to trošku okrajová záležitost. Pro skupinu U-STYLE jsem napsal písničku Nezkoušej lhát, která vyhrála Děčínskou hitparádu, což mě docela potěšilo. Tato písniička byla ale napsaná pro dnes již neexistující soutěž Děčínská Kotva a k postupu do finále a vysílání v TV  pokud vím, jí chybělo jen málo. Škoda. 

   Jednou jsem na festivalu ve Františkových Lázních uslyšel hlas tehdy sedmnáctileté zpěvačky Anety Adamové. Její hlas mě natolik zaujal, že to vyústilo v písničku Tak se mě dotkni která se nakonec stala titulní na jejím CD. Písničku ve studiu přearanžoval a znovu nahrál Luboš Lauterbach.

     V domácím studiu nakonec vzniklo i moje nejmladší CD s Názvem V půli . Potěšilo mě, že písnička z tohoto CD, natočeného v 1+1 v paneláku, byla pravidelně slyšet opět v Českém Rozhlasu. Navíc to je písnička, kterou jsem napsal ještě v Písku. Jmenuje se Pátek, přítel Robinsonů. Inu i písničky zdá se mají své osudy.

    V letech 2012 - 2013 jsem aranžoval pro Hudebním spolkem Fénix z České Kamenice muzikál Jan Jessenius. Byla to hodně zajímavá práce, která mé domací studio vytížila na více než půl roku. Sestříhané písničky z reprízy tohoto muzikálu je možné si poslechnout i zde na těchto stránkách.

Od roku 2015 jsem začal alternovat kromě hraní ve skupině B-BAND také ve skupině MANE čili od té doby se mám co ohánět.

  Trošku se nám zmenšila sestava. Z kapely odešel letos (2016) Jožka Lomnický (klávesy). Bude nám chybět, ale jeho služební povinnosti ho dohnaly a také chce mít svůj klid, už také má naskákáno po jevišti za ty roky až až. Koneckonců byl nejstarší z nás. Ale děkuju mu za krásné muzikantské roky, které jsem měl tu čest s ním hrát. Čili postupně jsme se zmenšili na duo. Koneckonců přechod byl pozvolný a tedy žádné křeče. Tak to má být.

  B-BAND ukončil svojí činnost v roce 2021 a já se začal věnovat více hraní se skupinou MANE a taktéž ve kupině W-MUSIC. Rok 2022 je rokem vydání mé nové desky IMAGINARIUM na které jsem pracoval doma ve studiu bezmála dva roky.

    Co bude dál??

    Nechte se překvapit...... já s vámi..

   

Hodnocení článku: 2,33 z 5
hrozný super    

Komentáře

od: yanmaneee 03.05.2022 17:36:06
asdasdadads

cheap jordans

yeezy 380

supreme clothing

supreme clothing

off white

jordan shoes

yeezy boost 350 v2

hermes belt

curry 7

kyrie shoes

russell westbrook shoes

ggdb

kyrie irving shoes

birkin bag

yeezy

kd shoes

kyrie shoes

bape clothing

michael jordan shoes

golden goose outlet

cheap jordans

lebron 18

kobe byrant shoes

air jordan

yeezy boost 350 v2

kyrie spongebob

kevin durant shoes

kevin durant

moncler outlet

yeezy 700

curry 6

goyard handbags

jordan 13

paul george shoes

golden goose

a bathing ape

curry 7 sour patch

jordan 12

kyrie 6

bape

air jordan

jordan shoes

a bathing ape

lebron shoes

yeezy

golden goose sneakers

jordan sneakers

supreme t shirt

supreme hoodie

golden goose sneakers

supreme new york

off white hoodie

steph curry shoes

jordans

golden goose shoes

supreme clothing

lebron james shoes

golden goose outlet

golden goose outlet

chrome hearts outlet

retro jordans

hermes birkin

off white

alexander mcqueen

moncler

bape outlet

supreme clothing

supreme outlet

supreme

golden goose

yeezy boost

hermes bags

supreme shirt

hermes

yeezy boost 700

yeezy 350

kyrie shoes

lebron shoes

yeezy boost 350

jordan 11

kawhi leonard shoes

supreme outlet

lebron james shoes

curry shoes

birkin bag

curry shoes

kobe sneakers

supreme clothing

off white

supreme new york

kd 12

bape

kyrie 7

supreme clothing

yeezy

yeezy 350

golden goose

goyard bags

yeezy shoes

off white hoodie

moncler

kd13

supreme clothing

alexander mcqueen outlet

golden goose

yeezy shoes

kyrie 6 shoes

curry shoes

off white clothing

off white nike

off white jordan 1

curry 8

hermes

golden goose

golden goose sneakers

nike lebron 16

supreme

golden goose

off white

kyrie irving shoes

golden goose sneakers

jordan 1

bape hoodie

jordan retro

bape outlet

goyard outlet

kyrie 7 shoes

supreme clothing

cheap jordans

off white hoodie

moncler jackets

off white shoes

yeezys

lebron james shoes

curry 8 shoes

kyrie 7

kyrie 5 spongebob

yeezy 500

lebron shoes

kyrie 6 shoes

yeezy boost 350

off white hoodie

yeezy boost 500

yeezy supply

curry 7

off white t shirt

supreme new york

lebron 18

moncler

jordan shoes

off white

bape hoodie

kyrie 7

adidas yeezy

golden goose sneakers

steph curry shoes

air jordan 1

off white x jordan 1

lebron 18

off white shoes

supreme

supreme t shirt

kobe

golden goose

yeezy supply

goyard bags

curry 6 shoes

cheap jordans

golden goose outlet

alexander mcqueen shoes

kevin durant shoes

nike x off white

bape

hermes outlet

moncler

moncler coat

golden goose sale

jordans

air jordan

kyrie 5 shoes

off white shoes

jordan shoes

off white clothing

curry shoes

supreme clothing

yeezy 350

supreme hoodie

hermes handbags

golden goose

birkin bags

a bathing ape

curry 6 shoes

bape hoodie

yeezys

lebron 17 shoes

kobe shoes

supreme clothing

jordan shoes

yeezy 700

steph curry shoes

kyrie 5

yeezy boost 350

moncler jackets

golden goose shoes

off white outlet

giannis antetokounmpo shoes

kobe byrant shoes

yeezy

off white outlet

jordan shoes

jordan shoes

nike off white

moncler jacket

bape

air jordans

golden goose

off white nike

supreme clothing

supreme clothing

air jordan

westbrook shoes

golden goose outlet

yeezy shoes

jordan 6

pg 4

kyrie 4 shoes

curry 7 shoes

jordan shoes

kd 12 shoes

kyrie 4

supreme clothing

cheap jordans

supreme hoodie

kobe shoes

curry 6

kd 12

goyard

kobe 11

yeezy

yeezy boost 350 v2

supreme

kobe shoes

hermes birkin

supreme

paul george shoes

kd shoes

giannis shoes

yeezy

stephen curry shoes

supreme clothing

kd shoes

golden goose

off-white

golden goose

nike off white

supreme outlet

supreme

golden goose

chrome hearts online store

birkin bag

kobe basketball shoes

lebron james shoes

stephen curry shoes

yeezy

kobe 9

off white hoodie

lebron 16

yeezy

jordans shoes

jordan shoes

off white nike

curry 8

golden goose outlet

yeezy

jordan 4

supreme hoodie

kd shoes

100% real jordans for cheap

lebron shoes

bape

off white

supreme

jordan shoes

golden goose sneakers

yeezy shoes

kobe shoes

a bathing ape

lebron 17

kyrie 6

jordan shoes

off white nike

golden goose sneakers

bape hoodie

jordan shoes

pg 1

nike sb

air jordan

yeezy boost 350 v2

golden goose sneakers

lebron james shoes

kyrie irving shoes

paul george

moncler

kevin durant shoes

nike dunks

kd shoes

golden goose sneakers

yeezy

retro jordans

yeezy 350

nike sb dunks

kyrie 7 shoes

golden goose

off white outlet

moncler jackets

supreme new york

od: yanmaneee 03.05.2022 17:36:01
asdasdadads

cheap jordans

yeezy 380

supreme clothing

supreme clothing

off white

jordan shoes

yeezy boost 350 v2

hermes belt

curry 7

kyrie shoes

russell westbrook shoes

ggdb

kyrie irving shoes

birkin bag

yeezy

kd shoes

kyrie shoes

bape clothing

michael jordan shoes

golden goose outlet

cheap jordans

lebron 18

kobe byrant shoes

air jordan

yeezy boost 350 v2

kyrie spongebob

kevin durant shoes

kevin durant

moncler outlet

yeezy 700

curry 6

goyard handbags

jordan 13

paul george shoes

golden goose

a bathing ape

curry 7 sour patch

jordan 12

kyrie 6

bape

air jordan

jordan shoes

a bathing ape

lebron shoes

yeezy

golden goose sneakers

jordan sneakers

supreme t shirt

supreme hoodie

golden goose sneakers

supreme new york

off white hoodie

steph curry shoes

jordans

golden goose shoes

supreme clothing

lebron james shoes

golden goose outlet

golden goose outlet

chrome hearts outlet

retro jordans

hermes birkin

off white

alexander mcqueen

moncler

bape outlet

supreme clothing

supreme outlet

supreme

golden goose

yeezy boost

hermes bags

supreme shirt

hermes

yeezy boost 700

yeezy 350

kyrie shoes

lebron shoes

yeezy boost 350

jordan 11

kawhi leonard shoes

supreme outlet

lebron james shoes

curry shoes

birkin bag

curry shoes

kobe sneakers

supreme clothing

off white

supreme new york

kd 12

bape

kyrie 7

supreme clothing

yeezy

yeezy 350

golden goose

goyard bags

yeezy shoes

off white hoodie

moncler

kd13

supreme clothing

alexander mcqueen outlet

golden goose

yeezy shoes

kyrie 6 shoes

curry shoes

off white clothing

off white nike

off white jordan 1

curry 8

hermes

golden goose

golden goose sneakers

nike lebron 16

supreme

golden goose

off white

kyrie irving shoes

golden goose sneakers

jordan 1

bape hoodie

jordan retro

bape outlet

goyard outlet

kyrie 7 shoes

supreme clothing

cheap jordans

off white hoodie

moncler jackets

off white shoes

yeezys

lebron james shoes

curry 8 shoes

kyrie 7

kyrie 5 spongebob

yeezy 500

lebron shoes

kyrie 6 shoes

yeezy boost 350

off white hoodie

yeezy boost 500

yeezy supply

curry 7

off white t shirt

supreme new york

lebron 18

moncler

jordan shoes

off white

bape hoodie

kyrie 7

adidas yeezy

golden goose sneakers

steph curry shoes

air jordan 1

off white x jordan 1

lebron 18

off white shoes

supreme

supreme t shirt

kobe

golden goose

yeezy supply

goyard bags

curry 6 shoes

cheap jordans

golden goose outlet

alexander mcqueen shoes

kevin durant shoes

nike x off white

bape

hermes outlet

moncler

moncler coat

golden goose sale

jordans

air jordan

kyrie 5 shoes

off white shoes

jordan shoes

off white clothing

curry shoes

supreme clothing

yeezy 350

supreme hoodie

hermes handbags

golden goose

birkin bags

a bathing ape

curry 6 shoes

bape hoodie

yeezys

lebron 17 shoes

kobe shoes

supreme clothing

jordan shoes

yeezy 700

steph curry shoes

kyrie 5

yeezy boost 350

moncler jackets

golden goose shoes

off white outlet

giannis antetokounmpo shoes

kobe byrant shoes

yeezy

off white outlet

jordan shoes

jordan shoes

nike off white

moncler jacket

bape

air jordans

golden goose

off white nike

supreme clothing

supreme clothing

air jordan

westbrook shoes

golden goose outlet

yeezy shoes

jordan 6

pg 4

kyrie 4 shoes

curry 7 shoes

jordan shoes

kd 12 shoes

kyrie 4

supreme clothing

cheap jordans

supreme hoodie

kobe shoes

curry 6

kd 12

goyard

kobe 11

yeezy

yeezy boost 350 v2

supreme

kobe shoes

hermes birkin

supreme

paul george shoes

kd shoes

giannis shoes

yeezy

stephen curry shoes

supreme clothing

kd shoes

golden goose

off-white

golden goose

nike off white

supreme outlet

supreme

golden goose

chrome hearts online store

birkin bag

kobe basketball shoes

lebron james shoes

stephen curry shoes

yeezy

kobe 9

off white hoodie

lebron 16

yeezy

jordans shoes

jordan shoes

off white nike

curry 8

golden goose outlet

yeezy

jordan 4

supreme hoodie

kd shoes

100% real jordans for cheap

lebron shoes

bape

off white

supreme

jordan shoes

golden goose sneakers

yeezy shoes

kobe shoes

a bathing ape

lebron 17

kyrie 6

jordan shoes

off white nike

golden goose sneakers

bape hoodie

jordan shoes

pg 1

nike sb

air jordan

yeezy boost 350 v2

golden goose sneakers

lebron james shoes

kyrie irving shoes

paul george

moncler

kevin durant shoes

nike dunks

kd shoes

golden goose sneakers

yeezy

retro jordans

yeezy 350

nike sb dunks

kyrie 7 shoes

golden goose

off white outlet

moncler jackets

supreme new york

od: 1 28.03.2022 21:54:57
@@mKBqe
555
od: 1 28.03.2022 21:54:54
1
555
od: 1 28.03.2022 21:54:51
1'"
555
od: 1 28.03.2022 21:54:50
Mr.'||DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(98)||CHR(98)||CHR(98),15)||'
555
od: 1 28.03.2022 21:54:42
SH4i016y')) OR 88=(SELECT 88 FROM PG_SLEEP(15))--
555
od: 1 28.03.2022 21:54:35
QKcucJZ2') OR 553=(SELECT 553 FROM PG_SLEEP(15))--
555
od: 1 28.03.2022 21:54:24
Yjn2Wa0N' OR 69=(SELECT 69 FROM PG_SLEEP(15))--
555
od: 1 28.03.2022 21:54:19
652bqp4u'; waitfor delay '0:0:15' --
555
od: 1 28.03.2022 21:54:12
1 waitfor delay '0:0:15' --
555
od: 1 28.03.2022 21:54:06
(select(0)from(select(sleep(15)))v)/*'+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+'"+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+"*/
555
od: 1 28.03.2022 21:54:01
0"XOR(if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR"Z
555
od: 1 28.03.2022 21:53:56
0'XOR(if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR'Z
555
od: 1 28.03.2022 21:53:46
if(now()=sysdate(),sleep(15),0)
555
od: 1 28.03.2022 21:53:16
-1" OR 2+74-74-1=0+0+0+1 --
555
od: 1 28.03.2022 21:52:46
-1' OR 2+91-91-1=0+0+0+1 or 'bL19augo'='
555
od: 1 28.03.2022 21:52:43
-1' OR 2+278-278-1=0+0+0+1 --
555
od: 1 28.03.2022 21:52:14
-1 OR 2+496-496-1=0+0+0+1
555
od: 1 28.03.2022 21:52:10
-1 OR 2+977-977-1=0+0+0+1 --
555
od: 1 28.03.2022 21:52:05
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:51:05
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:49:02
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:48:30
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:48:01
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:47:25
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:47:24
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:47:23
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:47:22
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:47:16
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:46:18
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:45:15
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:44:15
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:43:41
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:42:37
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:41:43
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:41:02
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:40:48
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:40:32
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:40:19
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:40:10
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:39:54
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:39:38
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:39:10
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:39:10
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:38:38
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:38:07
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:38:03
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:37:59
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:37:57
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:37:55
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:37:54
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:36:24
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:36:21
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:35:52
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:35:51
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:35:50
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:34:42
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:33:06
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:32:57
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:13:53
Mr.9929060
555
od: 1 28.03.2022 21:12:17
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:12:15
Mr.'"()&%
555
od: 1 28.03.2022 21:11:11
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:10:41
Mr.
@@hVwvF
od: 1 28.03.2022 21:10:39
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:10:13
Mr.
@@hVwvF
od: 1 28.03.2022 21:09:43
Mr.
1
od: 1 28.03.2022 21:09:40
Mr.
1
od: 1 28.03.2022 21:09:07
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:09:02
Mr.
1'"
od: 1 28.03.2022 21:08:36
Mr.
1'"
od: 1 28.03.2022 21:08:04
Mr.
555'||DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(98)||CHR(98)||CHR(98),15)||'
od: 1 28.03.2022 21:07:38
Mr.
555*DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(99)||CHR(99)||CHR(99),57.556)
od: 1 28.03.2022 21:07:34
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:07:31
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:07:26
Mr.
555*DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(99)||CHR(99)||CHR(99),15)
od: 1 28.03.2022 21:06:57
Mr.
555*DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(99)||CHR(99)||CHR(99),15)
od: 1 28.03.2022 21:06:54
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:06:27
Mr.
icqFa6mg')) OR 586=(SELECT 586 FROM PG_SLEEP(57.556))--
od: 1 28.03.2022 21:06:26
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:05:54
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:05:53
Mr.
s5eUNiMm')) OR 175=(SELECT 175 FROM PG_SLEEP(15))--
od: 1 28.03.2022 21:05:49
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:05:24
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:05:19
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:04:50
Mr.
55gRwH5m') OR 659=(SELECT 659 FROM PG_SLEEP(15))--
od: 1 28.03.2022 21:04:20
Mr.
Gmm7fGnr' OR 183=(SELECT 183 FROM PG_SLEEP(15))--
od: 1 28.03.2022 21:03:49
Mr.
-1)) OR 245=(SELECT 245 FROM PG_SLEEP(15))--
od: 1 28.03.2022 21:03:15
Mr.
-5) OR 373=(SELECT 373 FROM PG_SLEEP(15))--
od: 1 28.03.2022 21:03:13
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:03:06
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:03:06
Mr.
-5 OR 333=(SELECT 333 FROM PG_SLEEP(15))--
od: 1 28.03.2022 21:02:36
Mr.
UlV8sjeN'; waitfor delay '0:0:15' --
od: 1 28.03.2022 21:02:05
Mr.
1 waitfor delay '0:0:15' --
od: 1 28.03.2022 21:01:35
Mr.
-1); waitfor delay '0:0:15' --
od: 1 28.03.2022 21:01:31
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:01:25
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 21:01:25
Mr.
-1; waitfor delay '0:0:15' --
od: 1 28.03.2022 21:00:50
Mr.
(select(0)from(select(sleep(15)))v)/*'+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+'"+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+"*/
od: 1 28.03.2022 21:00:23
Mr.
(select(0)from(select(sleep(15)))v)/*'+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+'"+(select(0)from(select(sleep(15)))v)+"*/
od: 1 28.03.2022 20:59:47
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:59:47
Mr.
0"XOR(if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR"Z
od: 1 28.03.2022 20:59:42
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:59:38
Mr.
0'XOR(if(now()=sysdate(),sleep(15),0))XOR'Z
od: 1 28.03.2022 20:59:36
Mr.
if(now()=sysdate(),sleep(57.556),0)
od: 1 28.03.2022 20:59:01
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:59:00
Mr.
if(now()=sysdate(),sleep(15),0)
od: 1 28.03.2022 20:58:30
Mr.
-1" OR 2+660-660-1=0+0+0+1 --
od: 1 28.03.2022 20:58:04
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:58:02
Mr.
-1' OR 2+295-295-1=0+0+0+1 or '3Zb1cJFc'='
od: 1 28.03.2022 20:57:56
Mr.
-1' OR 2+583-583-1=0+0+0+1 --
od: 1 28.03.2022 20:57:54
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:57:53
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:57:52
Mr.
-1 OR 2+896-896-1=0+0+0+1
od: 1 28.03.2022 20:57:47
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:57:46
Mr.
-1 OR 3*2>(0+5+670-670) --
od: 1 28.03.2022 20:57:17
Mr.
-1 OR 3*2<(0+5+670-670) --
od: 1 28.03.2022 20:57:16
Mr.
-1 OR 3*2<(0+5+670-670) --
od: 1 28.03.2022 20:56:42
Mr.
-1 OR 3+670-670-1=0+0+0+1 --
od: 1 28.03.2022 20:56:42
Mr.
-1 OR 2+670-670-1=0+0+0+1 --
od: 1 28.03.2022 20:56:08
Mr.
-1 OR 2+670-670-1=0+0+0+1 --
od: 1 28.03.2022 20:55:37
Mr.
-1 OR 2+670-670-1=0+0+0+1 --
od: 1 28.03.2022 20:55:04
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:54:58
Mr.
555
od: @@lJ1qI 28.03.2022 20:54:30
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:54:28
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:54:24
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:53:57
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:53:56
Mr.
555
od: 1'" 28.03.2022 20:52:55
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:52:52
Mr.
5559314620
od: 1*DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(99)||CHR(99)||CHR(99),0) 28.03.2022 20:52:52
Mr.
555
od: 1'||DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(98)||CHR(98)||CHR(98),15)||' 28.03.2022 20:52:50
Mr.
555
od: 1*DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(99)||CHR(99)||CHR(99),5.091) 28.03.2022 20:52:22
Mr.
555
od: 1*DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(99)||CHR(99)||CHR(99),15) 28.03.2022 20:51:51
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:51:18
Mr.
555'"()&%
od: wjZGSMHL')) OR 806=(SELECT 806 FROM PG_SLEEP(15))-- 28.03.2022 20:51:18
Mr.
555
od: mgALWHBG') OR 10=(SELECT 10 FROM PG_SLEEP(0))-- 28.03.2022 20:50:50
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:50:50
'.print(md5(31337)).'
555
od: 1 28.03.2022 20:50:22
${@print(md5(31337))}
555
od: E6QfUiS7') OR 327=(SELECT 327 FROM PG_SLEEP(10.182))-- 28.03.2022 20:50:20
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:50:19
${@print(md5(31337))}
555
od: Ywffueeq') OR 760=(SELECT 760 FROM PG_SLEEP(15))-- 28.03.2022 20:50:18
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:50:16
${@print(md5(31337))}
555
od: 19941841 28.03.2022 20:49:45
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:49:44
echo szswos$() bfzikgnz^xyu||a #' &echo szswos$() bfzikgnz^xyu||a #|" &echo szswos$() bfzikgnz^xyu||a #
555
od: Z7AbmSjU') OR 966=(SELECT 966 FROM PG_SLEEP(15))-- 28.03.2022 20:49:16
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:49:15
${@print(md5(31337))}
555
od: 1 28.03.2022 20:49:14
echo szswos$() bfzikgnz^xyu||a #' &echo szswos$() bfzikgnz^xyu||a #|" &echo szswos$() bfzikgnz^xyu||a #
555
od: 1 28.03.2022 20:48:46
";print(md5(31337));$a="
555
od: RUdtzyaP' OR 72=(SELECT 72 FROM PG_SLEEP(0))-- 28.03.2022 20:48:45
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:48:45
echo szswos$() bfzikgnz^xyu||a #' &echo szswos$() bfzikgnz^xyu||a #|" &echo szswos$() bfzikgnz^xyu||a #
555
od: 1 28.03.2022 20:48:18
';print(md5(31337));$a='
555
od: 1 28.03.2022 20:48:14
Mr.
555
od: '"()&% 28.03.2022 20:48:14
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:48:13
;assert(base64_decode('cHJpbnQobWQ1KDMxMzM3KSk7'));
555
od: KZKWjZkq' OR 10=(SELECT 10 FROM PG_SLEEP(5.091))-- 28.03.2022 20:48:12
Mr.
555
od: 1 28.03.2022 20:48:12